Suno Na Suno Na

W te wakacje obejrzę jak najwięcej filmów indyjskich

Dzisiaj dla niektórych oficjalnie zaczęły się wakacje! Piękny okres, pełen wolnego czasu, który można spożytkować w różny sposób. Ja w te wakacje postanowiłam rzucić sobie wyzwanie, by obejrzeć jak najwięcej filmów indyjskich! Przyłączycie się do mnie?

Być może od dłuższego czasu chcieliście obejrzeć jakiś nowy film albo zrobić sobie powtórkę? A może zastanawialiście się, czy nie spróbować obejrzeć filmu w innym języku niż hindi, ale ciągle to sobie odkładacie? A może od dawna mieliście ochotę pokazać komuś, na czym polega fenomen kina indyjskiego lub sam chcesz chcesz się przekonać, ale nie potrafisz się do tego zabrać? W takim razie tegoroczne lato będzie do tego idealną okazją! 😉 A jeśli już teraz oglądasz sporo filmów, to tym bardziej dołącz do wydarzenia i motywuj innych. 😉

Wydarzenie to jest wyzwaniem dla nas, fanów kina indyjskiego, inspirowane znanymi w Polsce wydarzeniami, m.in.: “Przeczytam 52 książki w ciągu roku”. Podobnie jak w tamtych, chodzi w nim o to, żebyśmy zmotywowali się i znaleźli czas na oglądanie filmów naszej ulubionej kinematografii.

Jak sama nazwa mówi, założeniem tego wydarzenia jest byśmy rzucili sobie wyzwanie, aby obejrzeć jak najwięcej filmów indyjskich w okresie wakacji. Nie musi to być jakaś określona liczba, bo nie jest to żaden wyścig ani konkurs. Wyzwanie ma bowiem charakter indywidualny i przede wszystkim liczy się dobra zabawa oraz miło spędzony czas.

Nie czekajcie i dołączajcie już dziś! 😀

Wakacje z kinem indyjskim (4).png
Kliknij w obrazek, by przejść do strony wydarzenia

 

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *