filmy bollywood z polskim lektorem online A-C

Filmy Bollywood z lektorem polskim online od A do C

Poniżej znajdziecie listę filmów Bollywood z lektorem ułożone alfabetycznie od litery A do C.


2 States (2014)

2 States

Opis filmu: Dwoje młodych ludzi pochodzących z zupełnie różnych kulturowo rodzin próbuje udowodnić, że ich miłość jest warta walki ze stereotypami.

Gdzie obejrzeć?


A Flying Jatt (2016)

A Flying Jatt (2016)

Opis filmu: Jatt jest superbohaterem, który walczy ze złem i chroni ludzi. Musi zmierzyć się ze złym Raka, żeby ocalić świat.

Gdzie obejrzeć?


Action Jackson (2014)

Action Jackson (2014)

Opis filmu: Khushi jest uważana za zły omen przez jej przyjaciół, i wie że przenosi pecha na innych. Jej szczęście odmienia się gdy poznaje Vishya.

Gdzie obejrzeć?


Agent Vinod (2012)

Agent Vinod (2012)

Opis filmu: Historia zaczyna się od serii pozornie nie mających ze sobą nic wspólnego wydarzeń na całym świecie. W Uzbekistanie zamordowano byłego oficera KGB. W Cape Town grupa międzynarodowych biznesmenów rozmawia o tym, że zabity oficer miał w swoim posiadaniu bombę atomową. W Moskwie zdemaskowany zostaje indyjski tajny agent, potem zastrzelony podczas próby wysłania pilnej wiadomości do Indii. W Indiach dowódca RAW odbiera niedokończoną wiadomość – zawiera ona tylko numer 242. Vinod to typ agenta, który najpierw wyważa drzwi, a dopiero potem sprawdza, co jest za nimi. Jego niekonwencjonalne podejście wplątuje go w kłopoty, z których jednak zawsze potrafi się wyplątać. Zostaje wysłany do Moskwy, aby odkryć przyczynę śmierci kolegi po fachu. Trop prowadzi go do Maroko, gdzie spotyka powiązanego z terrorystami bogacza Kazana i piękną, lecz tajemniczą Tanię Ruby.

Gdzie obejrzeć?


Ahista Ahista (2006)

Ahista Ahista (2006)

Opis filmu: Ankush zarabia na życie będąc świadkiem szybkich małżeństw w urzędzie stanu cywilnego.Pewnego dnia spotyka kolejną pannę młodą o imieniu Megha i oferuje jej swoje usługi.Dziewczyna dopiero czeka na narzeczonego, dla którego uciekła z rodzinnego domu i przyjechała do Delhi. Ale mija cały dzień,a ukochany Dheeraj się nie zjawia.

Gdzie obejrzeć?


Aisha (2010)

Aisha (2010)

Opis filmu: Bollywoodzka wersja “Emmy” Jane Austen. Aisha Kapoor (Sonam Kapoor) wciąż próbuje podejmować się rozwiązywania osobistych problemów przyjaciół. Wciąż krytykuje Arjuna (Abhay Deol), który radzi jej zaprzestać wtrącać się w życie innych ludzi. Aisha próbuje organizować osobiste życie przyjaciół, przyjaciółek, tymczasem pewnego dnia zaczyna pojmować, że miłość nie przychodzi sama. Dochodzi do wniosku, że była zbyt egoistyczna i wyniosła, pojmuje, że i w jej sercu jest miłość…

Gdzie obejrzeć?


Aitraaz (2004)

Aitraaz (2004)

Opis filmu: Ray zakochuje się w pięknej Priyi. Po zawarciu małżeństwa, na swej drodze napotyka dawną dziewczynę, a obecnie przełożoną Sonię.

Gdzie obejrzeć?


Albela (2001)

Albela (2001)

Opis filmu: Tony jest przewodnikiem turystycznym w mieście Malaga na wyspie Goa. Oprowadza turystów i pomaga im miło spędzić czas. Interesuje się nim Nina, jednak on, żyjąc we własnym, zamkniętym świecie, nie odwzajemnia jej uczuć. Pewnego dnia podczas jednej z wycieczek poznaje Sonię, która chce go bliżej poznać. Tony jednak myli jej zainteresowanie z miłością. Jest tak oczarowany urodą dziewczyny, że nie potrafi zaakceptować faktu, że Sonia ma ukochanego i nie jest nim Tony…

Gdzie obejrzeć?


Anjaana Anjaani (2010)

Anjaana Anjaani (2010)

Opis filmu: Po nieudanych próbach odniesienia sukcesu w miłości i karierze, zawiedzeni Aakash (Ranbir Kapoor) i Kiara (Priyanka Chopra), decydują się popełnić samobójstwo, skacząc z mostu. Jednakże obydwoje spotykają się na tym samym moście i w tym samym czasie…

Gdzie obejrzeć?


Aśoka (2001)

Aśoka (2001)

Opis filmu: Historia wielkiego indyjskiego księcia Asoki, który jest dziedzicem królestwa Magadha. Jego matka nie chce jednak, aby uczestniczył on w walce o władzę ze swoimi braćmi. Pragnie, aby książę poznał kraj i życie poza domem królewskim, co sprawi również, że będzie bezpieczny. Asoka, podając się za żołnierza armii Magadha, wyrusza w podróż, podczas której poznaje i zakochuje się w pięknej Kaurwaki, księżniczce, która również ukrywa się wraz z bratem. Po pewnym czasie książę jedzie do królestwa odwiedzić rodzinny dom. Nie przypuszcza, że po powrocie do ukochanej otrzyma tragiczną wiadomość.

Gdzie obejrzeć?


Athadu (2005)

Athadu (2005)

Opis filmu: Płatny zabójca Nandu jest mistrzem w swoim fachu: zawsze precyzyjny i pozbawiony emocji. Pewnego dnia otrzymuje nietypowe zadanie, którego realizacja nie przebiega zgodnie z planem. W efekcie musi on uciekać z miasta i ukryć się w małej indyjskiej wiosce, gdzie spotyka Puri, piękną dziewczynę, która wywróci jego życie do góry nogami…

Gdzie obejrzeć?


Baadshah (1999)

Baadshah (1999)

Opis filmu: Baadshah (Shahrukh Khan) jest prywatnym detektywem. Jhunjhunwal (Avtar Gill) zleca mu przekonanie swojej córki, Seemy (Twinkle Khanna) do poślubienia chłopaka aprobowanego przez niego samego – Nitina. Ta jednak pragnie ślubu z miłości. Baadshah postanawia rozkochać w sobie dziewczynę a następnie ją porzucić. Tuż po wykonaniu zadania zaczyna jednak żałować podjętej decyzji. W międzyczasie, poprzez kolejne zlecenie – uwolnienie porwanego dziecka – zostaje wplątany w polityczną aferę. “Król serca” to bliskie nawiązanie do filmu “Na żywo” z Deppem w roli głównej.

Gdzie obejrzeć?


Baazigar (1993)

Baazigar (1993)

Opis filmu: Ajay (Shah Rukh Khan) udaje, że kocha Seemę (Shilpa Shetty), którą niedługo potem zabija spychając z dachu. Jej siostra Priya (Kajol) jest bardzo zaskoczona, gdy policja znajduje w papierach Seemy notatkę samobójczą. Priya stara się dotrzeć do prawdy o śmierci swojej siostry przy pomocy przyjaciela-policjanta. Ajay postanawia zdobyć Priyę, co szybko mu się udaje – dziewczyna zakochuje się w nim.

Gdzie obejrzeć?


Baby (2015)

Baby (2015)

Opis filmu: Indie. Oficer tajnej jednostki specjalnej – Ajay odkrywa poważne zagrożenie dla stabilności kraju.

Gdzie obejrzeć?


Bachna Ae Haseeno (2008)

Bachna Ae Haseeno (2008)

Opis filmu: 18-letni Raj Sharma razem z kolegami wyrusza na wycieczkę do Szwajcarii. Nie interesują ich oczywiście widoki gór: ich oczy gorączkowo wypatrują pięknych dziewczyn. Raj ma najwięcej szczęścia. Przypadkowo spotkana Mahi widzi w nim wymarzonego Raja z filmu DDLJ. W ich życiu powtarza się historia z tego filmu – tylko koniec jest inny. Mahi tak jak Simran zaręczona jest z innym mężczyzną, ale spodziewa się że Raj zawalczy o jej zakochane serce, tymczasem rozstawszy się z nim słyszy przypadkiem, jak ten ze śmiechem opowiada kumplom o Mahi jak o nic nie znaczącym, seksualnym podboju.

Gdzie obejrzeć?


Bajirao Mastani (2015)

Bajirao Mastani (2015)

Opis filmu: Film opiera się na życiu Peshwa Bajirao (Baji Rao I) i jego ukochanej Mastani. Baji Rao był od 1720 roku premierem czwartego cesarza Marathów – Chhattrapati Shahu. Za zadanie rozwijać miał imperium Marathów (które trwało 1674-1818). Baji Rao jest znany jako najbardziej wpływowy premier. Po tym, jak Mastani ratuje mu życie, Baji Rao podarowuje jej sztylet, kompletnie nieświadom, że w jej religii oznacza to przysięgę ślubną. Ponieważ Baji Rao także się w niej zakochał, nie byłoby problemu, gdyby nie fakt, że on jest hindusem i to w dodatku już żonatym, a ona muzułmanką, której nie akceptuje jego rodzina.

Gdzie obejrzeć?


Bajrangi Bhaijaan (2015)

Bajrangi Bhaijaan (2015)

Opis filmu: Pawan, człowiek o wielkim sercu, pomaga niemej, młodej Pakistance zagubionej w Indiach wrócić do ojczyzny.

Gdzie obejrzeć?


Banjo (2016)

Banjo (2016)

Opis filmu: Piosenkarka Christina za namową swojego przyjaciela Mickeya przyjeżdża do Indii w poszukiwaniu zespołu grającego muzykę banjo, aby razem wystąpili na ważnym festiwalu w New Yorku. Mickey zachwycił się pewnym zespołem, ale nie zna jego członków i wie tylko,że to mieszkańcy slamsów. Na miejscu Christi poznaje i zaprzyjaźnia się z Taraatem. Ten zataja przed nią, że jest liderem zespołu,którego ona szuka. Co będzie, gdy pozna prawdę? Czy uda im się wystąpić w USA?

Gdzie obejrzeć?


Behen Hogi Teri (2017)

Behen Hogi Teri (2017)

Opis filmu: Gattu kocha Binny, ale w ich społeczności obowiązuje zasada, że wszystkie kobiety uważa się za siostry. Chce poślubić ukochaną i decyduje się wystąpić przeciwko tej tradycji.

Gdzie obejrzeć?


Bhagam Bhag (2006)

Bhagam Bhag (2006)

Opis filmu: Bunty (Akshay Kumar) i Babla (Govinda) pracują w kabarecie. Show jest tak dobry, że jeden z inwestorów organizuje dla grupy miesięczne turnee po Anglii. Jest jednak pewien warunek – musi w nim zagrać młoda gwiazda przedstawienia (Tanushree Dutta). Kontrakt zostaje podpisany, jednak w dniu wylotu mająca dość napastliwego zachowania Buntiego i Bablu dziewczyna odchodzi. Już w Londynie Bunty i Bablu rywalizujący ze sobą non stop mężczyźni łączą siły i starają się znaleźć za nią zastępstwo. Wkrótce spotykają tajemniczą Munni (Lara Dutta), dziewczynę o skłonnościach samobójczych. Zupełnie nieświadomie wpakowują się w sam środek afery narkotykowej, a później także kryminalnej. Czy uda im się wyplątać z tarapatów?

Gdzie obejrzeć?


Bichhoo (2000)

Bichhoo (2000)

Opis filmu: Bichhoo Jeeva (Bobby Deol) pochodzi ze średniej kasty. Nieszczęśliwie zakochuje się w dziewczynie z bogatej rodziny, Kiran (Malaika Arora). Wściekły ojciec dziewczyny doprowadza do aresztowania mamy Jeevy oraz jego dwóch sióstr za rzekomą prostytucję, co doprowadza całą trójkę do samobójstwa. Jeeva postanawia się zemścić, w czym pomaga mu jego przyjaciel. Chłopak staje się zawodowym płatnym mordercą. Pewnego dnia do jego mieszkania przychodzi sąsiadka – młoda zbuntowana przeciw swej dysfunkcyjnej rodzinie dziewczyna, którą poproszono o dostarczenie mu mleka – Kiran Bali (Rani Mukherjee). W tym momencie jej cała rodzina zostaje wymordowana przez skorumpowanych policjantów, co Jeeva i ona widzą przez wizjer w drzwiach. Kiran postanawia zawiadomić policję, nie zdając sobie sprawy z tego, że policjanci są w to zamieszani. Teraz musi uciekać przed mordercami. Czy zimnokrwisty Jeeva będzie w stanie zabić dziewczynę, gdy zostanie mu to zlecone? Czy może będzie ją chronić przed brutalnym światem?

Gdzie obejrzeć?


Billu (2009)

Billu (2009)

Opis filmu: Billo (Irrfan Khan) jest wioskowym fryzjerem. Jego interes nie prosperuje dobrze bo Billo nie jest zdolny do nabywania nowych umiejętności i wprowadzania nowych trendów. Pewnego dnia w jego wiosce zaczynają kręcić film. Gra w nim główną rolę supergwiazdor (Shahrukh Khan), który jak się okazuje był przyjacielem Billo ze szkoły. Od tej pory status Billo w wiosce zmienia się i inni zaczynają go poważać. Każdy pragnie poznać osobiście gwiazdę. Ale Billo nie jest pewien czy gwiazdor w ogóle go rozpozna…

Gdzie obejrzeć?


Bluffmaster (2005)

Bluffmaster

Opis filmu: Film opowiada historię króla oszustów, naciągacza-zawodowca Roya. Najcenniejszą rzeczą na świecie jest dla niego miłość do Simmi. Jednak dziewczyna go porzuca, gdy na jaw wychodzi jego profesja. Tymczasem w życiu Roya pojawia się ktoś, kto jest jego dokładnym przeciwieństwem Dittu, naciągacz-nieudacznik, który chce by Roy został jego nauczycielem. Wkrótce okazuje się, że nic nie jest takie, jakim się zdaje, sytuacja zaczyna się komplikować, a bohater nie jest pewien, czy sam przypadkiem nie padł ofiarą największego przekrętu świata.

Gdzie obejrzeć?


Bobby Jasoos (2014)

Bobby Jasoos (2014)

Opis filmu: Bobby (Vidya Balan), najstarsza córka rodziny żyjącej w Hajdarabadzie, ma ciągoty detektywistyczne. Chce zostać detektywem mimo sprzeciwu ojca.

Gdzie obejrzeć?


Bombay Velvet (2015)

Bombay Velvet (2015)

Opis filmu: Zwykły mężczyzna wbrew wszelkim przeciwnościom pokonuje swoje przeznaczenie, by zostać grubą rybą.

Gdzie obejrzeć?


Bullett Raja (2013)

Bullett Raja (2013)

Opis filmu: Zwykły mężczyzna staje się gangsterem i zaczyna walczyć z systemem, w którym do niedawna posłusznie funkcjonował. Rzuca wyzwanie policji, rządowi i przemysłowi.

Gdzie obejrzeć?


Bunty i Babli (2005)

Bunty i Babli (2005)

Opis filmu: Rakesh (Abhishek Bachchan) wie, że jest stworzony by osiągnąć sukces. Chce jak najszybciej wyrwać się z małego miasteczka, gdzie nie ma dla niego perspektyw. Jego ojciec Trivedi (Raj Babbar) stara się zapewnić mu pracę w kolei. Jednak Rakesh nie pojawia się na kolejnym spotkaniu o pracę i postanawia wyjechać. Vimmi (Rani Mukherjee) jest zarozumiałą dziewczyną. Marzy o karierze modelki, ale rodzice chcą jak najszybciej wydać córkę za mąż. Vimmi ucieka z domu i rusza na konkurs Miss India. Rakesh i Vimmi spotkają się na stacji kolejowej. Kiedy oboje nie osiągają swoich wcześniejszych celów postanawiają działać razem. Jako para złodziei Bunty i Babli postanowią zdobyć świat, jednak wkrótce ich tropem podąża oficer policji Dahrath Singh (Amitabh Bachchan)…

Gdzie obejrzeć?


Chak De! India (2007)

Chak De! India (2007)

Opis filmu: Opowieść zainspirowana autentycznym wydarzeniem. Po przegranym meczu z Pakistanem, pochodzący z Indii muzułmanin Mir Ranjan Negi został oskarżony o zdradę i sprzedanie rozgrywki. Bohater filmu to były zawodnik, na skutek kompromitującej afery odsunięty od czynnego uprawiania sportu. Walczy on o odzyskanie utraconego dobrego imienia, podejmując pracę jako trener żeńskiej drużyny hokeja. Stara się doprowadzić swoje dziewczyny do sukcesu na mistrzostwach świata. Ta historia to pretekst do przedstawienia targających ludźmi namiętności. To opowieść o tym,, jak znieść poniżenie i niezasłużoną krzywdę, jak pokonać własną chorobliwą ambicję, jak stanąć za sukcesem innych i pozostać w cieniu, jak radzić sobie z przegraną i – przede wszystkim – jak walczyć o zwycięstwo.

Gdzie obejrzeć?


Chennai Express (2013)

Chennai Express (2013)

Opis filmu: Rahul (Shah Rukh Khan) jest kawalerem z północy, który w wieku 40 lat mieszka ze swoimi dziadkami w Mumbaju. Nigdy się nie ożenił z powodu nadopiekuńczego dziadka, który nie może żyć bez swojego ulubionego wnuka. Zycie Rahula zmienia się diametralnie gdy pomaga uciekającej dziewczynie wsiąść do pociągu… Meena (Deepika Padukone) jest południową pięknością z wioski. Ma ogromna rodzinę i ojca, który jest budzącym strach Donem. W obliczu kontraktu małżeńskiego zawartego miedzy jej ojcem, a bandziorem Tangabalim (Nikitin Dheer), Meena wielokrotnie ucieka z domu. Podczas jednej z prób nie zdąża na pociąg. Rękę wyciąga do niej nieznajomy..

Gdzie obejrzeć?


Chup Chup Ke (2006)

Chup Chup Ke (2006)

Opis filmu: Jeetu, ze względu na długi, postanawia popełnić samobójstwo, aby jego rodzina otrzymała pieniądze z ubezpieczenia. Owa próba nie udaje się, przez co trafia do domu Prabhata Singha, gdzie udając niemego, poznaje Shruti.

Gdzie obejrzeć?


Cocktail (2012)

Cocktail (2012)

Opis filmu: Historia krąży wokół trójki młodych, niezależnych osób. Gautam Khanna zawsze marzył, by wyrwać się spod opieki bardzo zasadniczej mamusi, polecieć do Londynu i znaleźć pracę. Jego marzenie się spełnia i chłopak w typie psa na kobiety zaczyna żyć pełną parą. Zamieszkuje z dwiema przyjaciółkami o przeciwnych charakterach. Z jedną z nich, bardziej rozrywkową Veronicą, wdaje się w romans. Niestety jego mama, Nita, przed którą ukrywa swój romans, upiera się, by sfinalizować jego małżeństwo z jakąś miłą indyjską dziewczyną. Swój ideał znajduje w Meerze.

Gdzie obejrzeć?


KOLEJNE CZĘŚCI:

Filmy Bollywood z lektorem polskim od D do H

Filmy Bollywood z lektorem od I do M

Filmy Bollywood z lektorem od N do Z