filmy bollywood z polskim lektorem online D-H

Filmy Bollywood z lektorem polskim online od D do H

Poniżej znajdziecie listę filmów Bollywood z lektorem ułożone alfabetycznie od litery D do H.


Dedh Ishqiya (2014)

Dedh Ishqiya (2014)

Opis filmu: Khalujaan Iftekhar (Naseeruddin Shah) i Babban (Arshad Warsi) kradną królewski naszyjnik. Podczas ucieczki rozdzielają się, a potem spotykają w pałacu Majidabad. Okazuje się, że Iftekhar konkuruje z poetami o serce pięknej księżnej – Begum Pary (Madhuri Dixit).

Gdzie obejrzeć?


Deewana (1992)

Deewana (1992)

Opis filmu: Kajal, piękna dziewczyna z biednego domu marzy o piosenkarzu – księciu Ravi. Jedna chwila, podczas której prosi go o autograf, wystarcza mu, aby się w niej zakochać i wkrótce ją poślubić. Wywołuje to wściekłość jego wujka Dhiredry Pratapa, który liczył na przejęcie rodzinnego dziedzictwa księcia. Chciwy wuj Raviego i jego syn postanawiają go zabić, by przejąć kontrolę nad jego majątkiem.

Gdzie obejrzeć?


Deewangee (2002)

Deewangee (2002)

Opis filmu: Obrońca sądowy, który nigdy nie przegrał sprawy, podejmuje się reprezentowania podejrzewanego o brutalne morderstwo mężczyzny.

Gdzie obejrzeć?


Devdas (2002)

Devdas (2002)

Opis filmu: Devdasa, syna bogatych rodziców od dziecka łączy szczególna więź z Paro, dziewczynką z sąsiedztwa. Spędzają ze sobą szczęśliwi całe dni aż do momentu, gdy ojciec decyduje się wysłać dziesięcioletniego chłopca do Londynu. Wraca stamtąd dopiero jako dorosły wykształcony człowiek, prawnik. Oboje nadal czują się połączeni głęboką więzią miłości, nawet jeśli droczą się chwilami drażniąc siebie, ale dla rodziców Devdasa ślub z Paro nie wchodzi w grę. Byłby mezaliansem, ponieważ matka Paro Sumitra była kiedyś tancerką. Dochodzi do spotkania obu matek, podczas którego Sumitra zostaje publicznie upokorzona przez matkę Devdasa. Zraniona tym przysięga wkrótce wydać za mąż Paro za człowieka z rodziny bogatszej i o wyższym statusie społecznym niż rodzina Devdasa.

Gdzie obejrzeć?


Dhaai Akshar Prem Ke (2000)

Dhaai Akshar Prem Ke (2000)

Opis filmu: Karan jest kapitanem w armii. W trakcie jazdy do domu na przepustkę spotyka Sahibę, która była przypadkowym świadkiem zabójstwa koleżanki, i broni ją przed napastnikami. Sahiba jest młodą, piękną dziewczyną, która pragnie poświęcić się nauce. Mimo sprzeciwu ojca, który chce ją jak najszybciej wydać za mąż, opuszcza dom i wyjeżdża na studia. Jednak szybko okazuje się, że życie w wielkim mieście jest pełne okrucieństwa. Sahiba jest świadkiem morderstwa i bojąc się o własne życie postanawia wrócić do rodzinnego domu. Mimo że jadą do innych miejscowości, część drogi odbywają w tym samym pociągu. Sahiba opowiada Karanowi o tym, jak uciekła z domu, a teraz nie wie, co powiedzieć ojcu. Karan obiecuje pomóc dziewczynie.

Gdzie obejrzeć?


Dhadkan (2000)

Dhadkan (2000)

Opis filmu: Pochodząca z bogatego domu Anjali zakochuje się w ubogim Devie, lecz jej rodzina jest przeciwna temu związkowi i aranżuje jej ślub z równie zamożnym Ramem. Ram stara się zaskarbić sobie jej uczucia, jednak dziewczyna nie potrafi zapomnieć o Devie. Wraz z upływem czasu Anjali stopniowo zakochuje się w poślubionym mężczyźnie, lecz wtedy w jej życiu ponownie zjawia się kochanek z przeszłości. Dev powraca jako milioner i podejmuje walkę o odzyskanie ukochanej – swego rywala doprowadza do bankructwa. Anjali musi zdecydować, z którym z kochających ją mężczyzn pragnie spędzić resztę swego życia…

Gdzie obejrzeć?


Dhoom (2004)

Dhoom (2004)

Opis filmu: W Mumbaju dochodzi do szeregu zuchwałych kradzieży, za którymi stoją czterej mężczyźni na motorach. Policjant Jai Dixit z pomocą fajtłapowatego mechanika samochodowego, Aliego, próbuje rozwiązać sprawę i złapać złodziei.

Gdzie obejrzeć?


Dhoom 2 (2006)

Dhoom 2 (2006)

Opis filmu: Policjant Jai Dixit ściga sławnego złodzieja Aryana. Jest on znany ze swojego zamiłowania do sztuki, ponieważ jego łupem padają zawsze niezwykłe przedmioty o ogromnej wartości. Oprócz dzieł sztuki, kradnie również drogocenną biżuterię. Jego znak rozpoznawczy to litera A, którą zawsze pozostawia na miejscu przestępstwa. Policjant i jego pomocnik mają trudne zadanie, gdyż Aryan potrafi znakomicie zmieniać swój wygląd. Gdy odkrywają, że kolejne jego napady układają się w symbol litery A na mapie świata, znajdują trop i ruszają w pościg za nieuchwytnym dotąd złodziejem.

Gdzie obejrzeć?


Dil Hai Tumhaara (2002)

Dil Hai Tumhaara (2002)

Opis filmu: Sarita (Rekha) nie zdążyła ochłonąć po wstrząsie wywołanym odkryciem zdrady męża, gdy spotyka ją kolejny cios. Dochodzi do wypadku samochodowego, w którym ginie kochanka męża. Umierający mąż prosi zdradzoną żonę o zajęcie się córką z tego sekretnego związku. Sarita zaczyna wychowywać razem dwie dziewczynki: własną córkę Nammi i Shalu. Matce nie udaje się wychowując Shalu pokonać żal do męża. Nie znając swojej przeszłości dziewczynka nie może zrozumieć, dlaczego matka okazując tyle czułości Nammi pozostaje szorstka w stosunku do niej. Mimo to siostry łączy wielka miłość. Mijają lata. Córki dorastają do zamążpójścia. Shalu spotyka na swej drodze Deva, w którym zakochuje się też Nammi.

Gdzie obejrzeć?


Dil Ka Rishta (2003)

Dil Ka Rishta (2003)

Opis filmu: Jai Mehta (Arjun Rampal) jest młody, przystojny i bogaty. Zakochuje się w pięknej kobiecie o imieniu Tia Sharma (Aishwarya Rai), która jest nauczycielką w szkole dla głuchoniemych dzieci. Gdy Jai dowiaduje się, że Tia zaręczona jest z innym mężczyzną, zaczyna szukać pocieszenia na dnie butelki. Szybko wpada w nałóg. Pewnej deszczowej nocy, alkohol i rozpędzony samochód na zawsze zmieniają jego życie…

Gdzie obejrzeć?


Dil Se (1998)

Dil Se (1998)

Opis filmu: Amar Varma (Shahrukh Khan), reporter indyjskiego radia, zostaje wysłany na północno-wschodnie tereny Indii, gdzie przeprowadza wywiady z terrorystami. Na maleńkiej stacji kolejowej i potem w mieście spotyka tajemniczą kobietę, Meghnę (Manisha Koirala). Amar zakochuje się w niej i mimo wyraźnej rezerwy z jej strony, podąża za nią na wieś. Mimo wielokrotnego odrzucenia jego obsesja na jej punkcie wzrasta, ale zgadza się poślubić wybraną przez rodzinę młodziutką Preeti.

Gdzie obejrzeć?


Dil To Pagal Hai (1997)

Dil To Pagal Hai (1997)

Opis filmu: Rahul (Shahrukh Khan), lider tanecznej grupy nie wierzy w miłość, ale postanawia wystawić romantyczną sztukę “Maya” (tzn. marzenie, iluzja) i poszukuje idealnej tancerki – uosobienia romantycznej bohaterki. Gdy zakochana w nim od dawna główna tancerka Nisha (Karisma Kapoor) podczas próby skręca kostkę i nie może tańczyć przez 3 miesiące, Rahul zatrudnia w zastępstwie spotkaną przypadkowo inną tancerkę, Pooję (Madhuri Dixit). Marzycielska i romantyczna Pooja, od dzieciństwa mieszkająca w domu rodziców swego kuzyna i przyjaciela Ajay’a, właśnie się z nim zaręczyła. Podczas prób do przedstawienia, Rahul i Pooja powoli się w sobie zakochują…

Gdzie obejrzeć?


Dilwale Dulhania Le Jayenge (1995)

Dilwale Dulhania Le Jayenge (1995)

Opis filmu: Simran wyrusza w ostatnią przed ślubem podróż, w czasie której poznaje irytującego lekkoducha. Wkrótce niechęć do niego zastąpi głębokie uczucie.

Gdzie obejrzeć?


Do Lafzon Ki Kahani (2016)

Do Lafzon Ki Kahani (2016)

Opis filmu: Miłość rodząca się między Soorajem, byłym bokserem i niewidomą Jenny staje pod znakiem zapytania, gdy oboje poznają swoją przeszlość.

Gdzie obejrzeć?


Dolly Ki Doli (2015)

Dolly Ki Doli (2015)

Opis filmu: Dolly jest piękną kobietą, która wychodzi za mężczyzn, by w noc poślubną okraść ich z całego dobytku. Jej śladem rusza dwóch pokrzywdzonych i policjant. Całą czwórkę łączy pewna tajemnica.

Gdzie obejrzeć?


Don (2006)

Don (2006)

Opis filmu: Kapitan policji DeSilva aresztuje niebezpiecznego i cynicznego szefa mafii Dona. Na jego miejsce podstawia sobowtóra Vijaya – ma on rozbić grupę od środka.

Gdzie obejrzeć?


Dostana (2008)

Dostana (2008)

Opis filmu: Film opowiada historię dwóch mężczyzn, którzy aby móc wynająć pokoje w apartamencie udają gejów. Mieszkanie dzielą z piękną dziewczyną. Zakochani w niej nie mogą jej wyrazić swoich uczuć, bo ona przyjaźni się z nimi przekonana, że są parą. Tematem filmu jest manipulowanie uczuciami i budowanie relacji wykrzywionych gra i kłamstwem. Zabawne sytuacje, parodia zbyt silnej więź matki z synem, zwycięstwo przyjaźni nad kłamstwem.

Gdzie obejrzeć?


Dosti Friends Forever (2005)

Dosti Friends Forever (2005)

Opis filmu: Karan (Bobby Deol) jako dziecko był bardzo samotny. Zajęci interesami rodzice nie mieli dla niego czasu, nawet kontakty z młodszą siostrą nie układały mu się najlepiej. Pewnego dnia spotyka Raja (Akshay Kumar) który ratuje mu życie. Od tej pory Karan i Raj są najlepszymi przyjaciółmi – prawie nigdy się nie rozstają. Raj jest zakochany w Anjali (Kareena Kapoor), natomiast Karan poznaje Kajal (Lara Dutta). Przyjaciele postanawiają pobrać się w tym samym dniu. Jednakże dochodzi do nieporozumienia które burzy wszystkie plany. Na dodatek Raj ukrywa przed Karanem straszną tajemnicę. Czy ich przyjaźń jest w stanie przetrwać to wszystko?

Gdzie obejrzeć?


Duma i uprzedzenie (2004)

Duma i uprzedzenie (2004)

Opis filmu: Bollywoodzka “adaptacja” powieści Jane Austen. Młody i bogaty Amerykanin, Will Darcy, przyjeżdża do Indii ze swoim przyjacielem Balrajem, który został świadkiem na ślubie. Na uroczystości pojawia się też rodzina państwa Bakshi. Pani Bakshi za wszelką cenę chce wydać za mąż swoje cztery córki, a ślubna uroczystość jest świetną okazją do tego, by na niej znaleźć potencjalnych mężów. Śliczna Lalita Bakshi (Aishwarya Rai) pragnie jednak od życia czegoś więcej niż tylko szybkiego zamążpójścia…

Gdzie obejrzeć?


Dus (2005)

Dus (2005)

Opis filmu: Siddanth (Sanjay Dutt) i Shashank (Abhishek Bachchan) są braćmi, którzy wraz z Adityem (Zayed Khan) oraz Aditą (Shilpa Shetty) pracują dla indyjskiej Komórki Antyterrorystycznej (ATC). Od zatrzymanego w czasie akcji Altafa dowiadują się, iż terrorysta imieniem Jambhal planuje dokonać na terenie Kanady zamachu terrorystycznego, w którym może zginąć nawet dwadzieścia pięć tysięcy ludzi. Shashank i Aditya zostają wysłani do Kanady, gdzie wraz z jedną z agentek ATC Nehą (Esha Deol) oraz kanadyjskim policjantem (Sunil Shetty) starają się dowiedzieć kim jest tajemniczy Jambhal i w jaki sposób planuje dokonać zamachu.

Gdzie obejrzeć?


Ek Villain (2014)

Ek Villain (2014)

Opis filmu: Guru (Siddharth Malhotra) to młody, bezwzględny mężczyzna pracujący dla polityka Prahlada. Traumatyczna przeszłość nie daje mu spać po nocach. Do czasu gdy poznaje Aishę (Shraddha Kapoor). Młodzi zakochują się w sobie i Guru namawia Aishę na ślub. Aby zacząć wszystko od nowa, Guru rzuca pracę i przeprowadza się razem z Aishą do Mumbaju. Wszystko wydaje się idealne. Do czasu gdy Aisha pada ofiara ataku. Zrozpaczony Guru postanawia odkryć kto stoi za atakiem i jaki miał motyw. Fabuła zagęszcza się, gdy na jaw wychodzi pewna szokująca tajemnica…

Gdzie obejrzeć?


Ek Vivaah… Aisa bhi (2008)

Ek Vivaah... Aisa bhi (2008)

Opis filmu: Chandni pochodzi ze średnio zamożnej rodziny. Ma jedynie ojca oraz brata Anuja i siostrę Sandhyę, którzy są jeszcze dziećmi. Jej matka zmarła gdy dziewczyna miała 15 lat. Wszelkie obowiązki przejął ojciec. Wielką pasją Chandni jest śpiew i muzyka folk. Prem pochodzi z zamożnej rodziny. Ma tylko matkę, która troszczy się o niego i bardzo go kocha. Prem tak jak Chandni kocha śpiewać, ale w odróżnieniu od niej jest piosenkarzem muzyki Ghazal. Pragnie zdobyć sławę, a śpiew jest dla niego ważniejszy niż praca w rodzinnej fabryce. Pewnego dnia tych dwoje spotyka się. Biorą udział w tym samym konkursie muzycznym…

Gdzie obejrzeć?


Ekk Deewana Tha (2012)

Ekk Deewana Tha (2012)

Opis filmu: Sachin to 22-letni Mumbajczyk zakochany w świecie kina. Z tego powodu desperacko walczy o szansę zaistnienia w świecie filmu. Pewnego dnia poznaje Jessie i zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia. Dziewczyna jest piękna i bystra, jednak pochodzi z ortodoksyjnej rodziny chrześcijańskiej, gdzie oglądanie filmów, zabawy czy zakochanie się należą do tematów tabu.

Gdzie obejrzeć?


English Babu Desi Mem (1996)

English Babu Desi Mem (1996)

Opis filmu: Hari (Shah Rukh Khan) pochodzi z bogatej hinduskiej rodziny osiadłej w Anglii. Czuje się tu wyobcowany, szuka swoich korzeni, tęskni za nieznaną ojczyzną i pewnego dnia spełnia swoje marzenie. Rusza w podróż do Indii, która jednak przerywa katastrofa samolotu. Hariemu udaje się uratować. Trafia pod opiekę pięknej dziewczyny o imieniu Katariya. Młodzi zakochują się w sobie i biorą ślub, a Hari pozwala, aby rodzina w Anglii uznała go za nieżyjącego. Tu, w Indiach, jako głowa rodziny, opiekując się brzemienną żoną i jej młodszą siostrą Bijuriyą, czuje się bardzo szczęśliwy. Niestety szczęście to przerywa pożar, w którym Hari ginie ratując swoja ciężarną żonę. Przeżywa ona ukochanego męża tylko o ten krótki czas, który pozwala jej urodzić synka Nandu. Siostra Bijuriya jest zaledwie 12-letnią dziewczynką, więc lekarze decydują się oddać noworodka do domu dziecka. Bijuriya porywa siostrzeńca, który teraz jest dla niej wszystkim, całą jej rodziną, sensem i radością jej życia. Prosi ona Boga o pomoc w opiece nad Nandu i on jej pomaga.

Gdzie obejrzeć?


Ferrari ki Sawaari (2012)

Ferrari ki Sawaari (2012)

Opis filmu: Okazuje się, że szalony pościg za ferrari może pomóc w spełnieniu marzeń chłopca. Ferrari należy do gwiazdy krykieta. Chłopiec uprawia ten sport i chce jechać na obóz.

Gdzie obejrzeć?


Garam Masala (2005)

Garam Masala (2005)

Opis filmu: Mac i Sam są przyjaciółmi i pracują jako fotografowie w tej samej gazecie. Jednak gdy Sam wygrywa konkurs fotografii prasowej i zdobywa nie tylko wycieczkę do USA, ale także awans, Mac postanawia wywołać w nim uczucie zazdrości. Ma niewiele czasu na znalezienie odpowiedniego mieszkania, drogiego samochodu, a także pięknych kobiet. Kiedy Sam wraca ze Stanów nie może uwierzyć, jak poszczęściło się przyjacielowi, który umawia się na raz z trzema atrakcyjnymi stewardesami. Do tego wmawia każdej, że jest tą jedyną i musi bardzo dbać o to, by żadna nie dowiedziała się o pozostałych. Szybko okazuje się, że nie jest to łatwe, nawet jeśli z pomocą przybywa kucharz Mambo. Do tego pojawia się pierwsza narzeczona Maca, która zaczyna coś podejrzewać. Co się stanie, gdy wszystkie kobiety znajdą się w mieszkaniu Maca jednocześnie? Uda mu się wybrnąć z opałów?

Gdzie obejrzeć?


Ghayal Once Again (2016)

Ghayal Once Again (2016)

Opis filmu: Dziennikarz śledczy podejmuje działania, gdy na światło dzienne wypływa nagranie z morderstwa jego mentora. Postanawia znaleźć winnych.

Gdzie obejrzeć?


Goliyon Ki Rasleela Ram-Leela (2013)

Goliyon Ki Rasleela Ram-Leela (2013)

Opis filmu: Historia miłości Rama oraz Leeli, których rodziny są skłócone od ponad 500 lat. W pewnej dzielnicy dochodzi do wielkiej bójki rozpoczętej przez mieszkających tam ludzi. Akcję przerywa Ram – lowelas, który jest wręcz ubóstwiany przez mieszkańców. Jednak jego rodzinie nie podoba się jego wtrącanie w takie sprawy. W święto holi Ram spotyka Leelę – córkę przywódczyni konkurencyjnego gangu. Mimo to jest nią zauroczony i zainteresowany. Widzi jak jej rodzice przedstawiają jej chłopaka, który przyjechał specjalnie po, to by ją poznać. Jednak Leela ucieka i razem z Ramem dołączają do tańców. Co dzień Ram wdziera się po kryjomu do domu Leely, by z nią porozmawiać. Wkrótce rodzina Leely odkrywa jej potajemne spotkania z Ramem, więc chce ją jak najszybciej wydać za mąż.

Gdzie obejrzeć?


Happy Bhag Jayegi (2016)

Happy Bhag Jayegi (2016)

Opis filmu: Happy ma wziąć aranżowany ślub z Baggą, który pracuje w lokalnej administracji. W dniu ceremonii dziewczyna próbuje uciec ze swoim ukochanym, muzykiem Guddu. Przez pomyłkę Happy wsiada do furgonetki, która jedzie do Lahore w Pakistanie. Dziewczyna trafia do domu początkującego polityka, Bilala.

Gdzie obejrzeć?


Happy Phirr Bhag Jayegi (2018)

Happy Phirr Bhag Jayegi (2018)

Opis filmu: Harpreet Kaur towarzyszy mężowi, Guddu, w podróży do Szanghaju. Nie wie, że przestępcy planują porwanie. Przez przypadek zostaje porwana inna kobieta o tym samym imieniu i nazwisku.

Gdzie obejrzeć?


Hello (2008)

Hello (2008)

Opis filmu: Film „Hello” jest ekranową adaptacją książki “One night & the call centre” autorstwa Chetana Bhagata, która kilka lat temu stała się gigantycznym przebojem w Indiach.. Historia niesamowitego wydarzenia do jakiego doszło pewnej nocy w jednym z wielu indyjskich call-center. „Hello” to opowieść o życiu sześciu pracowników dużego telefonicznego centrum obsługi klienta. W ich życiu wszystko idzie źle – do czasu, kiedy zadzwoni do nich… sam Bóg.

Gdzie obejrzeć?


Heyy Babyy (2007)

Heyy Babyy (2007)

Opis filmu: Trzech mężczyzn (Arush, Tanmay i Al) mieszka razem w luksusowym apartamencie w Sydney. Uwielbiają imprezy, zabawy, piękne dziewczyny i ani im w głowie ustatkowanie się. Ich życie wywraca się do góry nogami, gdy pod drzwiami znajdują koszyk z niemowlęciem, a w nim list. Nie mają pojęcia, który z nich może być ojcem ani kto jest matką. Czy dadzą sobie radę z wychowaniem dziecka? Czy wszystko się wyjaśni?

Gdzie obejrzeć?


Highway (2014)

Highway (2014)

Opis filmu: Tuż przed ślubem młoda kobieta zostaje porwana dla okupu. W miarę upływu czasu nawiązuje więź z porywaczem.

Gdzie obejrzeć?


Housefull (2010)

Housefull (2010)

Opis filmu: Arush (Akshay Kumar ) ma największego na świecie pecha. Wierzy, że jego pech minie, gdy poślubi swoją prawdziwą miłość. Kiedy Pooja odrzuca jego oświadczyny, a jej wrogo nastawiony brat prawie łamie mu nos, nieszczęśliwy Arush wraca do Londynu, aby spotkać się ze swoim przyjacielem z dzieciństwa Bobem , oraz jego żoną Heetal. Z początku sieje on zamęt w ich poukładanym życiu, ale wkrótce poznaje Devikę, córkę szefa Boba i Heetal. Młodzi żenią się szybko i wyjeżdżają na miesiąc miodowy do Włoch.

Gdzie obejrzeć?


Housefull 3 (2016)

Housefull 3 (2016)

Opis filmu: Pewien ojciec nie chce, żeby jego córki wyszły za mąż. Teraz wszystko zależy od chłopaków tych trzech dziewczyn, którzy muszą przekonać do siebie wymagającego tatę.

Gdzie obejrzeć?


 

Hulchul (2004)

Hulchul (2004)

Opis filmu: Od wielu lat między dwoma bogatymi klanami trwa wojna. Jeden z nich rządzony jest twardą ręką przez Seth Angarchanda. Murem stoją zanim jego czterej synowie. Jego władza ograbia ich ze zwykłego ludzkiego szczęścia. Z woli ojca muszą wyrzec się nadziei na małżeństwo i rodzinę. Przez kobietę nieszczęście spotkało kiedyś ich dom. Dziś żadnej kobiecie nie wolno przestąpić progu tego domu. Znienawidzony przez nich wrogi klan rządzony jest właśnie przez tę kobietę, która przyczyniła się do ich nieszczęścia, władczą, manipulującą wszystkimi Lakshmi Devi. Podporządkowała ona sobie obydwóch swych synów: Veera i Kashinatha, którego córka Anjali jest przedmiotem dumy rodziny. Nie tylko z bardzo dobrymi wynikami ukończyła prawo, ale ma też wkrótce wyjść za mąż za syna ministra spraw wewnętrznych, podnosząc tym małżeństwem status społeczny rodziny. Na to Angaar Chand nie może pozwolić. Pod wpływem jego intryg narzeczony wycofuje z małżeństwa tuż przed weselem. Druga strona planuje zemstę.

Gdzie obejrzeć?


Hum Dil De Chuke Sanam – Prosto z serca (1999)

Hum Dil De Chuke Sanam - Prosto z serca

Opis filmu: Sameer (Salman Khan) (pół Włoch, pół Hindus) przyjeżdża do domu Pandita Darbara (Vikram Gokhale) – wybitnego znawcy indyjskiej muzyki tradycyjnej z prośbą o naukę. Jako gość dostaje najlepszy pokój w domu, jednak jego właścicielka Nandini (Aishwarya Rai) nie jest tym zachwycona i jako jedyna z całej rodziny nie ulega urokowi Sameera. Z czasem początkowa niechęć zamienia się w miłość. Kiedy ich romans wychodzi na jaw, Pandit zakańcza naukę Sameera i każe mu wyjechać. Chłopak wraca do Włoch, jednak nadal pisze listy do ukochanej. Niestety Nandini odbiera je dopiero po ślubie z Vanrajem (Ajay Devgan).

Gdzie obejrzeć?

 


Hum Tum (2004)

Hum Tum (2004)

Opis filmu: Karan jest niepoprawnym podrywaczem i lekkoduchem. Traktuje kobiety jak zabawki. Kiedy leci na studia do Nowego Jorku, w samolocie poznaje piękną Rheę. Sześciogodzinna przerwa w podróży jest okazją do bliższego poznania się. Podczas spaceru po Amsterdamie szybko okazuje się, że młodzi są zupełnymi przeciwieństwami, mają inne wartości i zasady. Kiedy Karan nagle całuję Rheę, dziewczyna czuje się urażona takim traktowaniem. Rozstają się w Nowym Jorku, i wydaje się, że los już nigdy nie połączy ich ścieżek, a ich znajomość skończy się, zanim na dobre się zaczęła. Jednak po 6 miesiącach znowu przypadkowo się spotykają. I… ponownie dochodzi do sprzeczki. Czy jest jednak możliwa przyjaźń między Rheą i Karanem?

Gdzie obejrzeć?


Hum Tumhare Hain Sanam (2002)

Hum Tumhare Hain Sanam (2002)

Opis filmu: Gopal (Shahrukh Khan) od dziecińswa marzył, by poślubić Radhę (Madhuri Dixit). W końcu spełnia się jego marzenie. Radha jednak ma też swojego przyjaciela z lat dziecinnych, Suraja (Salman Khan), adoptowanego przez jej matkę biednego chłopca, obecnie gwiazdę muzyki. Gopal staje się coraz bardziej zazdrosny o stałe kontakty żony z Surajem, w końcu prosi Radhę, by opuściła dom i przesyła jej papiery rozwodowe. Radha zamieszkuje u Suraja. Dokąd zazdrość zaprowadzi Gopala?

Gdzie obejrzeć?


Humko Tumse Pyaar Hai (2006)

Humko Tumse Pyaar Hai (2006)

Opis filmu: Durga od kiedy pamięta jest niewidoma, pomaga ojcu przy produkcji glinianych figurek hinduskich bóstw. Kiedy jej tata umiera, Durga razem z matką postanawiają kontynuować pracę ojca. Pewnego dnia Durga ma wypadek, zostaje uratowana przez młodego mężczyznę – Babu. wtedy zakochują się w sobie i postanawiają się pobrać. Zanim do tego doszło, zjawia się inny mężczyzna, który chce poślubić Durgę. Zabja jej matkę i ukochanego…

Gdzie obejrzeć?


POZOSTAŁE CZĘŚCI:

Filmy Bollywood z lektorem polskim od A do C

Filmy Bollywood z lektorem od I do M

Filmy Bollywood z lektorem od N do Z