W 2021 roku obejrzę 50 filmów Bollywood!
Filmy Bollywood,  Filmy Kollywood,  Filmy Mollywood,  Filmy Tollywood

W 2021 roku obejrzę 50 filmów Bollywood!

Namaste! Przychodzę do Was z szybką i ciekawą informacją! W tym roku kolejny raz rzucam sobie oraz Wam wyzwanie filmowe – W 2021 roku obejrzę 50 filmów Bollywood! Na czym ono polega! Zapraszam do dalszego czytania!


W 2020 roku wydarzenie cieszyło się sporą popularnością i miło było patrzeć, że razem ze mną bierzecie udział w wyzwaniu. Wiem, że niektórym się nie udało obejrzeć aż 50 nowych filmów, ale wierzę, że w 2021 pójdzie nam już lepiej! Osoby, które obejrzały 50 lub więcej filmów w 2020 roku, zachęcam do dołączenia do wyzwania również w tym roku. Kolejne 50 filmów czeka na Wasze obejrzenie.

Jakie są zasady?

Zasady są naprawdę proste: oglądamy przynajmniej 50 wcześniej niewidzianych przez nas wcześniej filmów Bollywood (lub innych indyjskich produkcji)! Oczywiście mogą to być również powtórkowe seanse, jednakże głównym celem jest obejrzenie całkowicie nowych dla nas tytułów! Podejmijmy wspólnie wyzwanie i w każdym tygodniu 2021 roku obejrzyjmy przynajmniej jeden film indyjski: Bollywood, Tollywood, Kollywood, Mollywood i inne! Oczywiście im więcej, tym lepiej! Pamiętajcie, najlepiej jakby to były filmy, których jeszcze nie oglądaliście.

Brzmi prosto? To zaczynamy! Aby dołączyć do wyzwania, kliknij w grafikę poniżej lub TUTAJ.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *