Bollywoodzkie pary filmowe
Filmy Bollywood

Bollywoodzkie pary filmowe, których nigdy nie było

Zainspirowana ostatnimi rozmowami z Nandini z Newsy ze świata indyjskiego kina, postanowiłam wreszcie wziąć się w garść i wrócić do mojego blogowego świata. Bo ileż to czasu można tak sobie folgować i nie publikować niczego? Jedno jest pewne, zdecydowanie za długo mi to zajęło. Postanowiłam jednak, że w ramach rozgrzewki przygotuję dla Was nieco luźniejsze zestawienie dotyczące bollywoodzkiego świata filmowego. Jak już po tytule mogliście dowiedzieć się, o co chodzi, będzie to lista aktorów i aktorek, którzy nigdy nie zagrali ze sobą w parze nawet w jednym filmie Bollywood. Bez zbędnego pisania, zaczynamy!

1) Vidya Balan i Aamir Khan

Vidya Balan i Aamir Khan

Vidya Balan i Aamir Khan to dwójka bardzo popularnych i szanowanych aktorów w świecie Bollywood. Oboje mają na swoim koncie wiele udanych produkcji, ale niestety w żadnej nie zagrali ze sobą. Myślę, że gdyby połączono tę dwójkę w parę w jednym filmie, mogłoby powstać coś naprawdę ciekawego! Zarówno Vidya Balan, jak i Aamir Khan, grają naprawdę na wysokim poziomie, więc jest szansa, że byłaby to mieszanka niemalże wybuchowa! Co o tym sądzicie?


2) Rani Mukerji i Akshay Kumar

Rani Mukerji i Akshay Kumar

Rani Mukerji to jedna z wielu królowych Bollywood, która ma na koncie wiele mniej i bardziej udanych duetów (moim ulubionym jest ten z Abhishekiem Bachchanem). Niestety dotychczas nie miała okazji zagrać w parze z Akshayem Kumarem, obok którego również wystąpiło już mnóstwo aktorek Bollywood. Jak myślicie, byłaby z nich udana para filmowa?


3) Shraddha Kapoor i Ranveer Singh

Shraddha Kapoor i Ranveer Singh

Choć oboje należą jeszcze do młodszego pokolenia aktorów w Bollywood, to jednak na swoim koncie mają już kilkanaście produkcji filmowych. Kilka z nich nawet naprawdę udanych. Mimo to w bollywoodzkim świecie nikt jeszcze nie wpadł na pomysł, aby tę dwójkę połączyć w jednym filmie. Myślicie, że byłby to dobry pomysł? Czy wszechstronne aktorstwo Ranveera i delikatność połączona z zadziornością Shraddhy pasowałyby do siebie?


4) Deepika Padukone i Salman Khan

Deepika Padukone i Salman Khan

Salman Khan zagrał już w ponad 100 filmach, a Deepika Padukone w ponad 30 i mimo to, ich drogi filmowe nadal się nie skrzyżowały. Ponoć aktorka otrzymała kilka ofert ról u boku pana Khana, ale nigdy ich nie przyjęła. Swoją drogą jestem bardzo ciekawa, choć nie przepadam za Salmanem, czy Deepika w ogóle pasowałaby do roli jego towarzyszki ekranowej? Jeśli miałaby jakąś znaczącą rolę, to czemu nie! Jednak jeśli film miałby być głównie skupiony na Salmanie, to wówczas myślę, że szkoda byłoby w ogóle czasu Deepiki. Chcielibyście, aby zagrali ze sobą?


5) Juhi Chawla i Salman Khan

Juhi Chawla i Salman Khan

Jak już jesteśmy przy Salmanie Khanie, to od razu wspomnę też o jego kolejnej koleżance w branży, z którą nigdy nie zagrał, tj. Juhi Chawla. W latach 90. aktor współpracował z kilkoma aktorkami Bollywood, jednak, co zaskakujące, nigdy nie został sparowany z Juhi Chawlą. Aktorka ta była wówczas jedną z najpopularniejszych aktorek Bollywood, więc tym bardziej mnie to dziwi. Jak sądzicie, byłoby to udane połączenie?


6) Kangana Ranaut i Shah Rukh Khan

Kangana Ranaut i Shah Rukh Khan

Shah Rukh Khan, nasz król Bollywood, zagrał z tyloma aktorkami, że to nawet zliczyć jest trudno! Mimo to idzie znaleźć jeszcze wiele aktorek, które nie miały szansy współpracować z SRK. Jedną z nich jest queen of drama – Kangana Ranaut. Ta ostatnimi czasy popularna aktorka ma już na liście wiele udanych produkcji. Nigdy jednak nie mieliśmy okazji zobaczyć jej u boku Shah Rukh Khana (chyba że się mylę, to poprawcie mnie). Uważacie, że to połączenie miałoby sens?


7) Aishwarya Rai Bachchan i Aamir Khan

Aishwarya Rai Bachchan i Aamir Khan

Aamir Khan i Aishwarya Rai Bachchan pracowali praktycznie z każdym w branży filmowej (z małymi wyjątkami), ale do tej pory nie pracowali jeszcze razem nad wspólnym filmem. Bez wątpienia wyglądaliby świetnie na ekranie i z pewnością mogliby wyprodukować przebój kinowy. Dotychczas zagrali razem jedynie w reklamach Coca Coli i Pepsi. Niestety tej pary filmowej nigdy nie zobaczymy już razem na ekranie. Wiecie dlaczego? Na planie reklamy Coca Coli Aamir zrobił Aishwaryi głupi żart, który jej się nie spodobał. Choć prosiła, by przestał, ten kontynuował swoje żarty. Wówczas aktorka postanowiła, że już nigdy nie zgodzi się na współpracę z aktorem. Ciekawa jestem, co by wyszło z połączenia tej dwójki w jednym filmie. A Wy?


To już wszystkie pary, które dla Was zebrałam. Oczywiście, takich aktorskich duetów w Bollywood jest o wiele więcej. Jednak chciałam zostawić trochę miejsca dla Was. Dajcie znać, jakie pary dodalibyście do tej listy?

2 komentarze

  • Naina

    Rani i Akshay chyba mnie najbardziej zaskoczyli.
    Co do Juhi i Salmana ostatnio mi wyskoczył urywek z Deewana Mastana i tam mieli jakieś sceny razem.

    • Preetishya

      O, popatrz! To nie wiedziałam! 🙂 Jednak bardziej chodziło mi o takie współprace dłuższe niż np. special appearance, ale dobrze wiedzieć, dzięki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *