filmy bollywood z polskim lektorem online
Filmy Bollywood

Filmy Bollywood z lektorem polskim online

Filmy Bollywood z lektorem polskim online – to jedna z tych fraz, dzięki której najczęściej fani Bollywood trafiają na mojego bloga. To też wyrażenie, które bardzo często zawarte jest w pytaniach zadawanych mi na fanpage’u, w wiadomościach prywatnych, czy w postach na grupie Świat kina indyjskiego. Gdzie mogę obejrzeć dany film Bollywood z lektorem polskim online? I otóż ja śpieszę Wam z odpowiedzią na te pytanie! Nie byłabym jednak sobą, gdybym nie przygotowała dla Was czegoś specjalnego! Tym razem jednak pomogła mi w tym również wspaniała Nandini z bloga Newsy ze świata indyjskiego kina. Gdyby nie pomoc w researchu z jej strony, z pewnością nie poszłoby mi tak szybko ze zbieraniem danych do poniższego wpisu. Zapraszam Was serdecznie do bazy filmów, w której znajdziecie wszystkie filmy Bollywood z lektorem polskim online!

Pomysł na ten wpis siedział mi w głowie od dłuższego czasu. Zdaję sobie sprawę, że jest spora część osób, która woli oglądać filmy Bollywood z lektorem polskim, a nie z napisami. Niemniej jednak w sieci trudno było mi odnaleźć miejsce, gdzie wypisane byłyby wszystkie filmy Bollywood z lektorem dostępne online. I stąd też pomysł, aby wypełnić tę lukę i stworzyć takie miejsce! Od razu przyznam, że razem z Nandini skupiłyśmy się na filmach Bollywood wydanych w Polsce na DVD lub niewydanych, ale dostępnych online z lektorem głównie na serwisie CDA.pl. Oglądanie filmów na tej stronie jest najprostsze ze wszystkich. Dzięki czemu nawet osoba bez założonego tam konta, z łatwością obejrzy wybrany film.

Bardzo zaskoczyła nas liczba znalezionych i nieznalezionych pozycji. Jestem też, razem z Nandini, świadoma, że prawdopodobnie nie znalazłyśmy dosłownie WSZYSTKICH tytułów dostępnych online. Dlatego też uważam tę listę jako otwartą. Jak tylko uda nam się odnaleźć coś nowego lub jak Wy podeślecie mi tytuł, którego tu zabrakło, od razu go dodam do listy. Chciałabym, aby osoba wchodząca tutaj miała poczucie, że odkryła miejsce, w którym znajdzie wszystkie filmy Bollywood z lektorem polskim online.

Miejsce, które twórzmy dalej razem!

Zatem gorąca prośba do Was – jeśli jakiegoś filmu tutaj brakuje, a wiecie, że dostępny jest on na CDA.pl lub innym łatwo dostępnym dla innych serwisie (nie mówię tu o chomikuj), koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej. Chciałabym, aby w dalszy rozwój tej listy zaangażowani byli wszyscy fani Bollywood. Moim celem jest stworzenie kompletnej bazy, dzięki której zarówno my, stali wyjadacze, jak i początkujący fani Bollywood, będziemy mogli bez problemu odnaleźć poszukiwany przez siebie film. Mam nadzieję, że dzięki wspólnej pracy nam się to uda! Tymczasem zapraszam Was serdecznie poniżej, gdzie znajdziecie całą listę filmów. Ze względów logistycznych postanowiłam jednak podzielić ją na 4 części. Każda z nich zawiera filmy ułożone alfabetycznie z rozłożeniem na poszczególne grupy, opisane na grafice. Proszę, kliknijcie obrazek, aby przejść do odpowiedniej listy. Mam nadzieję, że znajdziecie to, czego szukacie!

Filmy Bollywood z lektorem polskim online

filmy bollywood z polskim lektorem online A-C

filmy bollywood z polskim lektorem online D-H

filmy bollywood z polskim lektorem online I-M

filmy bollywood z polskim lektorem online N-Z


Mam nadzieję, że pomysł na wpis się Wam podoba i znajdziecie tutaj niejeden film do obejrzenia. Jeszcze raz dziękuję Nandini za pomoc przy szukaniu wszystkich tych filmów. Jesteś niezastąpiona! Mam nadzieję, że nasza praca Wam się przyda! I że dzięki nam łatwiej odnajdziecie szukany przez siebie film. A może ktoś woli przejrzeć stworzoną przez nas listę w filmów Bollywood dostępnych online z lektorem polskim w formie dokumentu? Poniżej znajdziecie link do gotowego arkusza. Miłego oglądania!

7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *